Lackering..

Kim

Administrator
Tjena!
Jag har precis fått hem grejer från Johnnys Mc-lackering i Kristinehamn och jag kan varmt rekommendera honom!
 

Tord Ahlin

Administrator
OK, va bra, får man se på lite resultat? Länka till/från kawaskiforumet, slipper vi slösa på vårt forums megabyte.
 

Kim

Administrator
Visserligen kawabilder, men då får ni se resultatet som Tord ville se! :)

Och du Tord, bilderna läggs inte upp på forumet.. Man använder photobucket.com.. Man startar ett konto där och laddar upp bilder sen tar man en länk därifrån och klistrar in i detta meddelande och då får man se bilderna som härnere:


Digitalkameran002-7.jpg

Digitalkameran003-12.jpg

Digitalkameran004-9.jpg
 

Kim

Administrator
Du har du alldeles rätt i Peter! :)
Men det är så smidigt så länken till photobucket med url koden finns färdig så man bara klistrar in hela länken här och man slipper använda url knappen.


Mvh Kim
 

Taylor

New member
Det finns en beskrivning på vårt akustiuska gitarrforumum för den som behöver instruktioner om hur man använder photobucket

Kolla in:

http://ackegura.proboards.com/index.cgi?board=bilder&action=display&thread=5003
 
Top